Tänavune Noormentorite Programm, mis sai alguse septembrikuus, on jõudnud lõpusirgele. Aasta tegemised on kokku võetud, kasulikud õppetunnid talletatud.

Noore Mentori koolitusprogramm on suunitletud JA vilistlastele, kes soovivad oma koolis või ka väljaspool olla mentoriks noorematele õpilasfirma tegijatele.

Viimane kohtumine sai teoks Parima Õpilasfirma 2024 finaalvõistlusel 8.-9. mail, mil noormentorid olid võistluse korraldamisel abilisteks – nii ettevalmistustel kui võistluspäevadel.

8.mai õhtul toimus programmi pidulik lõpuüritus, kus anti üle programmis osalenud ja selle lõpetanud noortele tunnistused.

Meie kooli noormentorid Karen Loorens ja Ada Lovise Silmpärg 11.M klassist on ametlikult programmi lõpetanud – tunnistused käes ja kogemuste pagas suurem kui programmiga liitudes.