SEB Koolisaadikute Programm 2024 on lõppenud. Tänavune programm oli neljas. Koolisaadikud olid kutsustud programmi pidulikule lõpuüritusele Tallinnasse 10. mail. Tänavu osales koolituste sarjas 85 koolisaadikut kaheteistkümnest maakonnast.

Meie koolist osales kogu programmi tegevustes 10.M klassi õpilane Rasmus Nebokat, kes sai ka tunnistuse ning on nüüd ametlikult Koolisaadik. Rasmus on rahatarkust jaganud nii meie endi õpilastele kui ka teistes koolides.

Kuue kuu vältel said koolisaadikud õppida säästmise, investeerimise, küberturvalisuse, ettevõtluse kohta. Toimusid õpitoad, kus õpiti ja saadi kogemusi avaliku esinemise, isikliku brändi loomise, sotsiaalmeedia ja finantskirjaoskuse kohta. Noori toetasid õpiteel SEB poolt individuaalsed mentorid.