21. mail oli taas meie koolis külaliseks Jim Ashilevi, kes esines kolme klassi õpilastele, rikastamaks uuema kirjanduse ning draama ja teatri kursustel õpitavat. Osa said sellest inspireerivast loengust 10.H, 11.H ja 11.LRS klassi õpilased.

Kirjanik, näitleja, lavastaja, saatejuht, filmitegija, videomängude loojal Jim Ashilevil on, mida noortega jagada. Väga palju oli ka n-ö karjääriõpetuslikku, millest Jim rääkis. Palju tuli juttu ka 21. sajandi ühest suurimast loominguvaldkonnast – videomängude loomisest. Kuna Jim on olnud lavastajana osaline ka Disco Elysumi loomisel, tõi ta välja, kui palju loomingulisi töötajaid selles protsessis vaja on: kirjanikke, näitlejaid, lavastajaid, kunstnikke, arhitekte, heliloojaid jne.