4. juunil olid Eesti parimad õpilasfirmad – finalistid kutsustud Eesti Vabriigi peaminister Kaja Kallase vastuvõtule Stenbocki majja.

Finalistina esindas Läänemaa Ühisgümnaasiumi vastuvõtul ÕF BioHoid, mida esindasid Mariliis Tute (10.H) ja Karmen Andres (10.LRST).

Peaministri vastuvõtt on traditsioon õpilasfirmade programmis, millega soovitakse tunnustada enim õppeaasta jooksul tööd teinud noori, õpilasi-ettevõtjaid. Ka sel aastal olid kõige paremad ja säravamad õpilasfirmad koos oma juhendajatega kutsutud Stenbocki majja. Noored ettevõtjad said võimaluse tutvuda peaministri kabineti, tööruumide ja istungite saaliga.

Kokku oli vastuvõtule kutsutud 24 õpilasfirmat.

Fotol: Karmen Andres, peaminister Kaja Kallas, Mariliis Tute. Foto Jürgen Randma