Eesti esimene Noorte Investeerimislaager toimus 25.-27. juunil Viirelaiul. Osales ligikaudu 50 noort 10. ja 11. klassidest üle Eesti. LÜGist osales 10.LRST õpilane Mats Naar. Kolme päeva jooksul toimusid töötoad, ettekanded, praktilised tegevused, networking mentoritega jpm.

Üheks väljundiks tegid noored rühmatööna projekti, milleks oli 5-minutiline video, mis pidi tutvustama laagrit ning käsitlema sh rahatarkuse nippe. Teine projektitöö meeskonnana on seotud rahatarkuse edendamise/levitamisega maakonnas – Matsi töörühm valis külalistundide andmise oma koolides.

Matsi tagasiside Äärmiselt huvitav ja mitmekesiste tegevustega laager; ei oleks osanud arvata, et kõik kolm päeva on nii lahedad; uued tutvused ja oskused pealekauba; olen tänulik, et sain võimaluse osalemiseks!